poniedziałek, 4 stycznia 2010

Ha!

Człowiek z rombem w uchu zzieleniał, bo znajduje się w cieniu (choć mam na ten temat też inne teorie poniżej). Prosta wypowiedź - "Ha!" - wyraża szerokie spektrum wrażeń. Kobieta, która do niedawna była normalną (pojęcie dosyć względne gdyż...) pacjentką szpitala (...szpital jest psychiatryczny), przyjęła nagle postać kukły. Widzimy ręce bez szczególnie zarysowanych łokci, jednakowej grubości na całej długości (rym), charakterystyczne np. dla Muppetów (poniżej dla porównania Kermit Żaba). Za to twarz przywodzi na myśl mniej przyjemne skojarzenia - bliżej tu do horrorowej Laleczki Chucky, czy tego kolesia z Piły (poniżej brak poglądowego zdjęcia bo porównanie niestety nie jest aż tak trafne), niż do słynnej pluszowej zgrai. Tak czy inaczej zzielenienie jest na miejscu - czy to spowodowane zgrozą czy utożsamianiem się z Kermitem.


A zmieniając troszkę temat - sam odczuwam, że warto by niedługo wrzucić na tapetę nowy komiks. Być może uda mi się coś znaleźć już w tym tygodniu. Dziękuję za wszystkie sugestie, nie obrażę się za kolejne!

4 komentarze:

 1. To co było na allegro było nawet zabawne, ale zkażda kolejną notką, przypierdalasz sie na siłę co raz bardziej.

  OdpowiedzUsuń
 2. zapewne jest to spowodowane ograniczoną liczbą śmiesznych obrazków w komiksie. Stąd prośby autora o kolejne denne komiksy w celu świeżego powiewu. Poza tym ten blog przecież polega na przypierdalaniu się, czyż nie?

  OdpowiedzUsuń
 3. Teraz żałuję, że go nie kupiłem. Pozdrawiam Mlody_mosiek

  OdpowiedzUsuń
 4. co do szitowatych komiksów cudnie nadają się te z serii G.I.Joe. po prostu maestria.

  OdpowiedzUsuń