wtorek, 16 lutego 2010

Sobota jest zajęta

Niestety, zamiast na imprezę z pilotami, trzeba będzie pójść do lekarza. Symptom: palec środkowy i wskazujący wygięły się pod kątem 180 stopni nie w tę stronę, co trzeba. No chyba, że to jest lewa dłoń w prawym ramieniu. Ale o tym też trzeba by porozmawiać ze specjalistą.

5 komentarzy:

 1. pozwolę sobie zarzucić autorowi delikatny spadek formy w ostatnich wrzutach ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przyjąłem, przyjąłem :) Konstruktywne (albo i nie) negatywne komentarze także bardzo mile widziane - przynajmniej widzę wtedy, że ktoś to czyta w ogóle :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przejrzałem sobie poprzednie wrzuty, i pozwolę sobie nie zgodzić się z KRlem że Wirus jest najgorszym komiksem wydanym w Polsce. Ja uważam, ze najgorsze komiksy w Polsce wydała Wratislavia (wiem o 3 sztukach - Działa Nawarony, Dracula - Prawdziwy żywot Hrabiego Draculi, Rok 1109 Głogów-Psie Pole. Wszystkie autorstwa duetu: Waldemar Chwedczuk, Marcin Bradke). Dracula (w tym momencie) do zdobycia na alegrosie za 3,55 w KT, Głogów za 6 zł w KT. Działa Nawarony bym sobie na razie odpuścił (aczkolwiek ten ma pierwszeństwo w byciu najbardziej spierdzielonym komiksem świata)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wirus jeszcze się rozkręca i być może jeszcze zmienisz zdanie. Chociaż może nie jest najgorszy ale na pewno bardzo specyficzny.

  Wielkie dzięki za info o tych trzech tytułach. Jak byś jeszcze kojarzył inne daj znać. Najpierw się rozejrzę za nimi w komiksowym antykwariacie, a jak nie będzie to spróbuję na allegro.

  OdpowiedzUsuń
 5. Aż dziw bierze, że nikt jeszcze nie wspomniał o legendarnym KRONie. :) Dialogi są tam niezastąpione, a scena stawiania samochodu z dachu na koła - jak to się teraz mówi - epicka. ;)

  OdpowiedzUsuń